رژیم اتکینز

جهت درخواست رژیم اتکینز روی لینک زیر کلیک نمایید
1
فاز


در این فاز مجاز به مصرف 20گرم کربوهیدرات خالص می‌باشید. این دوره دو هفته می‌باشد و بدنتان را از یک ماشین کربوهیدرات سوز به یک ماشین چربی سوز تبدیل می‌کند.
شمارش کربوهیدرات‌های خالص Net Carbs رکن اساسی رژیم اتکینز می‌‌باشد.
مواد غذایی که در فاز یک مجاز به استفاده از آنها نمی‌باشید:
آجیل و دانه‌های روغنی، توت‌ها و انگور و گیلاس، لبنیات (فاز2)، حبوبات (فاز2)، انواع میوه و آبمیوه (فاز3)، نوشیدنی‌های گازدار (فاز2)، سبزیجاتی مانند هویج (فاز3)، برنج، گندم، جو، نان و سیب‌زمینی (فاز3)
مواد غذایی‌ که نباید در رژیمتان وجود داشته باشند:
نوشیدنی گازدار شیرین‌شده با شکر و شربت‌ها، شیرینی، شکلات، بیسکوئیت و کیک، نان، چیپس، سیب‌زمینی و پاستا و غذاهایی که از غلات درست شده اند. از استفاده مواد غذایی رژیمی آماده خودداری نمایید مگر آنکه کربوهیدرات کمی داشته باشند.
در این فاز می‌توانید از شیک‌ها و شکلات‌های سری Advantage استفاده نمایید.

 

 

2
فاز

 

در این فاز مجاز به مصرف 25 تا 40 گرم کربوهیدرات خالص می باشید. در فاز 2 تغییر را کاملاً احساس می‌کنید، ولی به این معنی نیست که روند کاهش وزن را متوقف کنیم. در طول این فاز در حین کاهش وزن، مواد غذایی بیشتر و متنوع‌تری را می‌توان مصرف کرد. افرادی که سبزی‌خوار یا خام‌خوار هستند، رژیم اتکینز را از فاز 2 شروع کرده و فقط 30 گرم کربوهیدرات خالص در طول روز مصرف می کنند.
مواد غذایی مورد استفاده در فاز 2:
فاز 2 به شما اجازه می‌دهد هفته ای 5 گرم کربوهیدرات خالص را به رژیم روزانه‌تان بیفزایید که بهتر است با اضافه کردن آجیل و دانه‌های روغنی، مقدار کمی توت‌فرنگی، لبنیات کم‌چرب و حبوبات شروع کنیم. (یادآور می‌شویم که اضافه کردن مواد غذایی مذکور به عنوان حداقل و با روندی آهسته باشد)
در این فاز می‌توانید از شکلات‌های خوشمزه‌ی سری Endulge به عنوان میان‌وعده استفاده کنید.

 

3
فاز


در این فاز مجاز به مصرف 40 تا 100 گرم کربوهیدرات خالص در روز می‌باشید. رسیدن به این فاز یک دستاورد بزرگ برایتان خواهد بود و باید به خودتان افتخار کنید! اگر در فاز 3 گرسنگی و دل‌ضعفه را دوباره احساس می‌کنید، مواد غذاییتان را تغییر دهید و اگر روند کاهش وزنتان متوقف شده است، ناامید نشوید. مقدار مصرف کربوهیدرات خالص را به 10گرم در روز برسانید تا دوباره کاهش وزنتان شروع شود.

 

4
فاز


حال که به وضع ایده‌آلتان رسیدید، می‌دانید که بدنتان به چه مقدار Net Carb در روزنیاز دارد و مصرف چقدر آن باعث اضافه شدن وزن شما نمی‌شود و همچنین یاد گرفته‌اید که از چه نوع میان‌وعده‌هایی استفاده کنید و اینکه چه موقع مصرف کربوهیدراتتان را کم کنید.
در این فاز مجاز به استفاده از پاستای اتکینز نیز می‌باشید.همچنین می‌توانید از پروتئین‌های کم‌چرب نیز استفاده کنید.
محصولات Advantage اتکینز در کنار مطلوب بودن برای تمام دوست‌داران شکلات، حس سیری کامل را به شما می‌دهد، درحالیکه فقط 2 گرم کربوهیدرات خالص مصرف نموده‌اید و مناسب‌ترین میان‌وعده در رژیم شماست.

 

عضویت در خبرنامه اتکینز